Poprvé v MŠ

15.07.2018 09:24

Poprvé v MŠ

Veškeré informace týkající se nově přijatých dětí najdete na těchto stránkách. Jak se chovat a co vše děti potřebují do MŠ najdete pod záložkou NOVÝ ŠKOLNÍ ROK -  Poprvé v MŠ.

 

Připomínám, že děti přijaté do MŠ musí být bez plen, musí zvládnout komunikaci s p. učitelkou, umět si říci co chce, co potřebuje. Trénujte oblékání, obouvání, p. učitelky rádi ve všem pomohou, ale těžiště výchovy je v rodině.

 

Předškolní vzdělávání skutečně spočívá především ve vzdělávací činnosti, NIKOLIV V POSKYTOVÁNÍ PÉČE, dítě přijaté k předškolnímu vzdělávání tedy musí být od počátku připraveno plnit požadavky stanovené rámcovým programem předškolního vzdělávání a školním vzdělávacím programem dané školy ( to vše vyplývá s ustanovení §33 zákona 561/2004 ŠZ, kde jsou vymezeny cíle předškolního vzdělávání).