Zpět
12.12.2019, Ředitelka Školy

Vystoupení předškoláků v domě seniorů

Vánoční besídka.

        Dne 5.12.2019 jsme měli slavnostní posezení při vánočním stromečku.

Přivítala jsem všechny přítomné obyvatele našeho domu, paní vedoucí Bc. Ivu Macudzinskou, děti z mateřské školky Růžová a jejich doprovod. Děti přišly jako čertíci, předvedly všechno, co je paní učitelky naučily, předaly babičkám ručně vyrobená vánoční přáníčka. Vystoupení dětí bylo nádherné, všem se moc líbilo. Děti z mateřské školky k nám dochází již několik let a my jim za to srdečně děkujeme. Dětem i paním učitelkám jsme poděkovali a dětem jsme předali drobné sladkosti.

 

 

                                                                                                                                                                                                Růžena  Komárová

                                                                                                                                                                                                  peč.dům bl.566