03.09.2019, Berušky Třída

Pravidla pro děti i rodiče

• nezapomeňte podepisovat oblečení a obuv svých dětí, zamezíte tak zbytečných ztrátám a usnadníte tak práci dětem i nám :-)
  • za hračky dětí přinesené z domova neodpovídají paní učitelky, ale Vaše děti :-)
  • školka se otevírá v 6.00 a zavírá v 16.30, děti mohou přicházet do 8.00, odchází po obědě ve 12.30 a po odpočinku ve 14.30
  • scházecí a rozcházecí třídou pro školní rok 2019/2020 je třída 1.A Berušky
  • pokud se stane, že dorazíte do školky později ( zaspání, lékař, apod....), zavolejte prosím do kanceláře ještě před 8.hodinou, než odevzdáme a uzavřeme denní docházku o počtu dětí. V případě, že tak neučiníte, nemusí být Vaše dítě toho dne do školky přijato!
  • prosíme také, abyste do školky nevodili děti nastydlé a nemocné - mohou nakazit ostatní děti, ale také paní učitelky
  • v případě infekčního onemocnění jste toto povinni nahlásit paní učitelce
  • při výskytu vší pravidelně kontrolujte dětem vlasy, aby nedošlo k šíření. V případě výskytu vší u vašeho dítěte ho můžete dát do kolektivu až po uplném odstranění vší i hnid
  • hlaste jakoukoliv změnu v kontaktech....telefonní čísla, adresa, číslo účtu pro zasílání plateb,....
Sběr PET víček a papíru
Budeme rády, když nám pomůžete ve sběru PET víček a papíru, ze kterých jdou peníze pro všechny děti na účet MŠ. Papír noste pevně svázaný a zvážený, stejně tak i víčka. Děkujeme!