15.03.2021, Motýlci Třída

Nové nápady

Zdravíme vás v novém týdnu,

děkujeme všem, kteří se zapojili do plnění úkolů. Také chceme poděkovat za krásné fotky a videa. která posíláte buď prostřednictvím Fb nebo e-mailu. Moc si toho vážíme. S novým týdnem jsme předškolákům zaslaly další úkoly ne téma Červená Karkulka. Jaro už nám pomalu klepe na dveře, přesto, že se zima, zatím, nevzdává.  Máme pro vás - i pro předškoláky, kteří budou mít splněno - připravené další aktivity, kterými si můžete krátit čas. První aktivita se týká pobytu venku. Při procházce budou děti, pomocí pracovního listu, hledat znaky přírody a označovat ty, které viděly. Mohou tak sledovat, jaké charakteristické znaky přichází první a jaké naopak později. K jaru také neodmyslitelně patří rození mláďátek a tak jsme pro vás pro tento týden vymyslely výzvu "Vyfoť svého domácího mazlíčka". Kdo doma žádné zvířátko nemá, může nám nakreslit to, které se mu nejvíce líbí. Fotografie nám opět mužete posílat na Fb. Aktivity jsou dobrovolné.

Děkujeme za spolupráci, budeme se těšit na vaše příspěvky.

Vaše paní učitelky