11.10.2019, Motýlci Třída

Podzimní výlet

Milí rodiče,

předpověď počasí nám přeje a tak se plánovaný výlet vlakem do lesoparku v Chomutově uskuteční. Pojedeme 15.10. 2019. Děti ten den musí být ve školce do 7:30. S sebou musí mít batůžek a v něm 2Ks dobře uzavíratelného pití, které se po otevření nevylije do batohu. Jídlo je zajištěno z MŠ, dejte dětem pouze nějakou oplatku na přilepšení. Pamatujte na to, že děti budou po celou dobu chodit s batůžkem na zádech, tak ať ho nemají příliš těžký. Pokud nemáte batoh se sponou na zapnutí vpředu, přivažte na jednu z kšand delší tkaničku, dětem tímto způsobem batoh zajistíme, aby jim nepadal s ramen. Menší děti musí mít dostatek náhradního spodního prádla pro případ nehody. Návrat je naplánován ve 14:58, což je příjezd vlaku. Děti si vyzvednete na nádraží. Teď už zbývá jen doufat, že se meteorologové nezmýlili.

Vaše paní učitelky