06.09.2023, Myšky Třída

Vážení rodiče, chtěli bychom vás požádat......

• - nezapomeňte podepisovat oblečení a obuv svých dětí, zamezíte tak zbytečných ztrát a usnadníte tak práci dětem i nám :-)
  •  - za hračky dětí přinesené z domova neodpovídají paní učitelky, ale Vaše děti :-)
  • -prosíme rodiče o lahvičky na pití(každý den)
  •  - pokud se stane, že dorazíte do školky později ( zaspání, lékař, apod....), zavolejte prosím do kanceláře ještě před 8.hodinou, než odevzdáme a uzavřeme denní docházku o počtu dětí. V případě, že tak neučiníte, nemusí být Vaše dítě toho dne do školky přijato!
  •  - prosíme také, abyste do školky nevodili děti nastydlé a nemocné - mohou nakazit ostatní děti, ale také paní učitelky
  • Z lékařského doporučení, by si rodiče měli uvědomovat, že mírné virózy (zahrnující i nachlazení) postihující respirační trakt jsou v dětském kolektivu velmi nakažlivé, šíří se lavinovitě kapénkovou infekcí a opakovaně zasahují děti, které nejsou z předchozího infektu dobře vyléčeny a neprošly dostatečně dlouhou rekonvalescencí.